Czym jest horyzont? To s-a-t-y-s-f-a-k-c-j-a, ktorej sie moge osiagnac. Mozna ja rowniez nazwac spelnieniem lub zadowoleniem. Czym sa one-zapedzone mysli? To p-l-a-n-y. Kazda chcialaby wniesc chociaz czesc siebie w moje zycie. Usilnie walczac z moim lenistwem, z barierami ograniczajcymi moje pole dzialania lub z innymi go*wnami, ktore mnie hamuja. Co jest esencja szczescia?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


The others:
frajda ~~ 09.01.2008 :: 22:12

esenscja szczęścia to smak spełnienia siebie.
Każdy cel pociąga za sobą następny,niczym kłamnstwo.Ale ten posiada pozytywny skutek.I dobrze,warto jest uwierzyć,że świat ma tysiąc barw.I tysiące zagadek do rowziązania.Masz racje życie to również gonitwa.Ale czas jest niezastąpiony.Tymbardziej,że to nasze jedyne lekarstwo na samotność,która w ciszy gra i odbija się o echo.
PS.Dziękuje bardzo za komentarz,miło mi było go tyczać;)
toksykologia ~~ 09.01.2008 :: 21:59

wiec ow horyzont okazal sie byc nie satysfakcja, lecz poprzeczka ktora stawiaja moje ambicje, to nie jest zadowolenie ktorego nie moge osignac lecz poszukiwanie kolejnego celu, o ktory bede walczyc. Zostalo mi to uswiadomione przez Kamila ktorego nazywam Przemkiem:)) dziekuje za zrozumieie i otworzenie mi oczu:* dziekuje rozwniez Ziomexowi nie tylko za to ze jest, ale rowniez za to ze wraca do dobrej formie i pozwoli mi przestac martwic sie o nia!!:*
Ziomex ~~ 09.01.2008 :: 21:32

Pamietaj kochana, ze chociaz samej mi nie jest teraz najlepiej, to mimo wszystko mozesz ZAWSZE na mnie liczyc i pogadac kiedy tylko bedziesz chciala! Love ya:*
gŁówna .::. come back...