***
Dom naszych dusz, do ktorego nikt nie bedzie mial klucza, tylko My. Okiennice zrobione z lagodnych dotykow moich dloni. Mury stworzone z Twoich silnych ramion. Malenkie szybki lez powitan, drzwi... z Naszych Serc. Nie ma rzeczy, ktorych nam nie wolno[...]
***
Wszystko sie zmienia...a chyba ja najbardziej. Zaczynam dochodzic do wnioskow ze ludzie ktorych niegdys bardzo lubilam i szanowalam wcale nie sa tak zajebisci za jakich ich mialam...oczywiscie nie wszyscy:) ale czesc.
Panuje we mnie niechec...wku*rwia mnie to, mam nadzieje ze za jakis czas bedzie mi lepiej... Wiem ze wszystko co ma miejsce dzis jest wynikiem mojego charakteru i reakcji na pewne sprawy, ale jasna dupa - nie zmienie sie. Mam jedynie nadzieje, ze kiedys znajde swoje miejsce. I ludzi. Bo najlepsze miejscowy staja sie chuj*owe bez ludzi. Albo gdy ci ludzie nie sa juz dla ciebie nawet czescia tego, czym byli kiedys...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


The others:
sungirl. ~~ 24.06.2008 :: 20:15

bardzo mądrze. Bardo dorośle..
Znan ten stan bardzo dobrze. Ale nie żałuje kim jestem.. kiedyś tak, nawet bardzo.. chciałabym być taka jak.. wyglądać tak jak..
choć nadal mam miliony kompleksów, wiele bym w sobie zmieniła.. ale to jest gdzieś tam we mnie daleko.
Teraz wiem, że nie mogę żyć ciągle złudzeniami, a co by było gdyby.. jestem tu i chyba po coś jestem. Staram się aby moja właśnie obecność przyczyniła się do uśmiechu drugiego - tak dla mnie bliskiego człowieka ;)
Miejsce i ludzie? Są w ciagłym ruchu.. ważne by wykozystać każdą chwilę, która chce dac nam jak najwięcej.
gŁówna .::. come back...