The Journey Continous...
Wszyscy maja jakies romantyczne notki...a mi sie nie chce takiej pisac. Mialam teraz ciezki tydzien, probne matury, deutsch, mathe i angielski wszystko naraz, poglupieli...
Moja przyjaciolka chciala dzisiaj naje*bac sie i zżulic w jakims eleganckim lokalu, bo jestesmy bez swoich menow, ale ja sie wykrecilam i wymyslilam jakas tania scieme. Bo mi sie nie chce. Czy ja sie starzeje?? ...przeciez ja mam dopiero 19 lat nie powinnam jesczze czuc sie tak mocherowo, co sie ze mna dzieje...
Och ja biedna, przedwczesnie podstarzala...!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


The others:
aquila ~~ 13.12.2008 :: 17:16

nie masz sie czym przejmować.
zima tak wpływana na ludzi i może ci się wydawać, że nic ci sie nie chce i ze się starzejesz. ja mam 16 lat i za wszelka cene staram sie nie dorastac. nie odpowiada mi jeszcze zycie dojrzalej osoby.
ty masz 19 lat i robisz ze swoim zyciem co zechcesz.
pamietaj, ze poczucie starzenia sie nie jest wynkiem twojego wygladu tylko samopoczucia duchowego. kto wie? moze musisz przeprowadzic rozmowe z sama soba?
serdecznie pozdrawiam
sungirl ~~ 07.12.2008 :: 18:08

spoko :P ja sie zestarzałam w wieku 18 lat :) zbytnio się tym nie przejmuję,, bo robię to na co mam ochotę ! ;]
frajda ~~ 07.12.2008 :: 14:50

to toż paradoks być przedwcześnie podstarzałym! ;)

tak to ja sama wymyślam i jestem zaskoczona,że Tobie się podoba. ;)

aaaaa...co do miejsc.
to np. plantacja słoneczników. ;)
frajda ~~ 07.12.2008 :: 14:50


dzogurt ~~ 05.12.2008 :: 20:35

A mi jakoś w ogóle nie zbiera się na romantyczne notki.
Codziennie patrzę na to wszystko pod innym kątem.. A może to zima tak źle wpływa na nasze samopoczucie?
Rozwiązania czasami przychodzą w najmniej odpowiednim momencie :)
Będzie dobrze.
Może jutro? :)

gŁówna .::. come back...