-Nie ma prawdziwych przyjaciol. Nigdzie. Ani w moim hometown, ani w dziurze gdzie sie ucze i mieszkam na stancji. Nie spotkalam takich ani wsrod polakow, ani wsrod niemcow. A ci ktorzy sa - nie ufam im.
-Nie ma normalnych ludzi, ktorzy potrafia przystosowac sie do glownych zasad funkcjonowania w spoleczenstwie: kultura osobista i szacunek. Nie potrafia nawet mowic prawdy tylko podpieraja sie WYMYSLONYMI argumentami. Nie potrafia przyjac OCZYWISTEJ i BANALNEJ i w pelni ZASLUZONEJ krytyki, wykrecaja kota ogonem zmieniajac temat badz znow zmyslajac.
-Tacy sa ludzie. Takich znam. Szczegolnie w tym podlym miescie, w ktorym musze spedzic jeszcze pare miesiecy. Po opuszczeniu tego syfu zamierzam zresetowac moja pamieci zaczac od nowa, nie bylo mnie tam. Przez 4 lata spotkalo mnie tam tylko chamstwo tamtejszych. Tylko takie odczucia we mnie panuja po tym co mnie ostatnio spotyka.
-Mimo to kocham Misia, chociaz wsrod tamtych pseudo-ludzi sie wychowal.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


The others:
dzogurt ~~ 16.12.2008 :: 19:31

Ludzie często nie zważają na słowa, którymi ranią.
frajda ~~ 14.12.2008 :: 18:21

bardzo trafne stwierdzenie.

a prawdziwi przyjaciele są,tylko trzeba się nauczyć dokonywać odpowiednich wyborów.
sungirl ~~ 13.12.2008 :: 16:24

krzyczysz.. i już nie możesz tego wytrzymać. Chciałabyś stamtąd uciec. Niestety los stawia przed nami właśnie takie próby .. szkoła przetrwania. Popatrz ile się przez ten czas nauczyłaś. Jak bronić się przed złymi ludźmi, jak omijać ich pułapki, złe słowa, myśli. Jaką cenną umiejętnością jest nie ufanie ludziom ot tak.
Przyda ci się w życiu.. bo nic nie dzieje się bez przyczyny..

Gratuluję siły i życzę dalszej. Czasami popatrz na to wszystko inaczej.. i zauważ że nieraz potrzeba tylko słońca aby się uśmiechnąć.
Wierzę że dasz radę.

Ps. Jak byc cierpliwym, kiedy niemiłosiernie czeka się na tą chwilę... na to jedno jedyne spojrzenie, ciepłe dłonie i ... Można w ogóle?
Pss. Kochaj :) mimo wszystko.. mimo konsekwencji warto. To dodaje naszemu zyciu tego niezwykłego blasku.
toksykologia ~~ 13.12.2008 :: 15:45

motto: traktuj ludzi przedmiotowo, aby przezyc w dzungli!
gŁówna .::. come back...