To straszne, gdy trzeba przebywac w towarzystwie ludzi, ktorych sie nie znosi... Po prostu nie moge juz na nich patrzec... Im blizej konca tym gorzej:/ I ten koniec, ktory juz niby widac, nie zbliza sie, jakby oddala...Nie maja dla nas litosci, a moje dni przelatuja mi przez palce, razem z wyczekiwana wiosna, nic z nich nie wyciagam, zadnych wspomnien... Za jakis czas trafi mnie szlak i pie*rdolne to wszystko!! Chcialabym sie tak konkretnie wyzalic nad wlasnym losem, juz mnie to przerasta. Jesczze ci ludzie...skad tacy sie biora, no niech mi ktos powie, bo sama sie nie domysle! Tak strasznie ciezko pracuje, a zeby ktos to chociaz docenil i zauwazyl... Ze ja tak ciezko pracuje...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


The others:
sungirl ~~ 31.03.2009 :: 14:33

naprawdę :)
ludziom wydaje się że jak coś jest logiczne to nie trzeba o tym mówić.
Tylko często źle interpretują co wolno a czego nie.
Taka nasza ludzka natura :)
We mnie toczy się ostatnio wojna..
Złudne marzenia, błędne myślenie.. nadzieja. Ogromna niespełniona nadzieje.. dalej brak zaufania, złość.. pytania bez odpowiedzi..
Tłumienie żalu, dobra mina do złej gry..
Boję się że wybuchnę jak nie wyrzucę z siebie tego wszystkiego.. Ale na razie próbuję złapać dystans.
olaradli@wp.pl jak coś to możesz się wygadać :) :* :* :*
sungirl ~~ 30.03.2009 :: 20:48

Moje Biedne Małe ;(
Jak widzę że Ci tak ciężko, wstyd mi za moje narzekanie.
Dasz radę. I z wyższością popatrzysz na nich wszystkich, gdy będzie już po wszystkim.. Jeszcze trochę.. troszeczkę.
Wytrzymasz...
Jak chcesz możemy razem powymieniać 101 rzeczy których już nie można wytrzymać : )
Pisz jak będzie źle :*
gŁówna .::. come back...