- Dobra, sluchaj, to jak juz cie odprowadzilem pod dom, jak obiecalem, to moze zrobisz mi szybko laseczke..?
- No co ty ! Tak pod domem ?
[W. oparl reke o sciane w nadziei na jakies negocjacje]
- No dawaj.
- A sasiedzi, albo jak rodzice pojda wyrzucic smieci ?! Nie ma mowy !
- Ej no wez, dawaj !
- Oszalales !
[w tym momencie siostra A. otwiera drzwi od domu:]
- Tato mowi, ze juz wynieslismy smieci a sasiedzi spia i masz mu zrobic ta laske do ku*rwy nedzy a jak nie zrobisz to tato zejdzie i mu sam zrobi tylko niech przestanie trzymac reke na domofonie, bo jest 3 w nocy !!



Tak, dodalam zdjecie bucika, a co ^^ juz mam troche lepszy humor, zaczyna sie zblizac final... czyli bal maturalny juz prawie 2 m-ce temu napisalam pierwsza mature... wtedy myslalam ze nie doczekam przygotowan do abiballu, a tu juz buciki kupilam, sukienke kupilam razem kosztowalo mnie to 360PLN, dobrze ze nie trzeba kupowac torebki ani zakietu.



Znowu ladne butki, ahh mam do nich slabosc
Bylismy z Misiem ogladac mieszkanie; 10/10 !
I niech mnie nikt nie irytuje ze maja byc biale sciany, to ja urzadzam to mieszkanie i beda w kolorze jasnego cappucino ! W pn do fryzjera na farbowanie, potem raz na solarium wypadaloby sie wybrac, w czw robie paznokcie, w pt ide na prostowanie i Aniulka moja, charakteryzatorka filmowa robi mi make up, mam nadzieje ze wszystko pojdzie wg planu

I co z tego ze ta notka jest taka pusta... Co mnie to obchodzi

aaa..i jeszcze jestem na diecie Montignaca...:/ to nie jest moj wymysl, tylko lekarza ogolnie to polecam ta diete, gdyz jest bardzo zdrowa, szczegolnie dla tych ktorzy maja sklonnosci do wysokiego cukru, tylko uprzedzam: to jest po prostu niedobre !

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


The others:
szczesciara ~~ 22.06.2009 :: 00:24

historyjka z początku notki wypas! Mąż się śmiał jak nie wiem :D 18 czerwca a y piszesz o balu maturalnym... hmm... coś mi się tu nie zgadza :) pozdrawiam
gŁówna .::. come back...